Ne arayalım?

ARAMIZA KATILIN

BİZE ULAŞIN

Adres:

E-posta:

host/bin/bilisimlife.dll

iletisim@bilisimlife.net
 
karel
Telekomünikasyon
       
 1  
 2

Telefon Santrallerinde Büyük Yenilikler

Teknolojinin çok hızlı eskidiği bu dönemde, her türlü teknoloji yatırımının doğru yapılması son derece önemli, çünkü gelişemeyecek bir teknoloji ürününe yapılacak bir yatırım, kısa süre sonra gelişen ihtiyaçları karşılayamayacak ve firmaya artık hizmet edemez hale gelecektir. Bu durumda ise firmanın bu eski teknoloji çözümünü bir yana atmak ve yeni bir çözüme sıfırdan yatırım yapmaktan başka çaresi kalmaz. Bu nedenle bir firma alt yapı yatırımı yaparken iki noktaya çok dikkat etmelidir:

1) Yapacağım yatırımın sonucunda elde edeceğim ürün/çözüm ihtiyacım olanı karşılayacak teknolojiyi barındırıyor mu?
2) Yapacağım yatırımın sonucunda elde edeceğim ürün/çözüm geliştirilebilir mi, firmama uzun vadede hizmet edecek şekilde gelişmelere açık mı?

Bu iki sorunun cevapları ancak bugün için gelinen uç noktadaki bir ürün söz konusu ise olumlu olarak verilebilir. Bu da bizi iletişim sistemleri ihtiyaçları için IP santral ve tümleşik iletişim çözümlerine yönlendirmektedir. Satın alınacak santralın günümüz ihtiyaç skalasında IP tabanlı olması işletmelerin ihtiyaç duyduğu teknolojik yeniliklere büyük ölçüde cevap verecektir.


Bu gönderiyi 05.11.2018 18:55:21 tarihinde Rserit düzenledi. 
Hassan
Developer
       
 0  
 2

Yatırım noktasında daha fazla bilgi vermelisiniz bence.

No signature, only name.

 
karelservis
Telekomünikasyon Teknisyeni
       
 1  
 1

Eğer gerçekten sabit olan tek bir şey varsa, o da değişimin kendisidir. Günümüzün iş ortamında, yeni teknolojiler, değişen tüketici davranışları ve dalgalanan ekonomi sürekli olarak bu gerçeği vurgulamaktadır. Sürekli değişim, her boyuttaki işletmeler için gerçek ve kalıcı zorluklar ortaya koyar, bu nedenle esneklik önemli bir anahtardır. ?irket altyapılarının da esnek olması önemlidir ve buna telefon sistemi de dahildir. Haberleşme sisteminiz mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılamak için esnek olmalıdır. Aşağıda, VoIP ile işinizdeki başarılarınızı artırmak için kullanılabilecek 7 konu bulunuyor;

1) Esneklik, artan kapasite taleplerini karşılamanıza yardımcı olacaktır. Yeni müşteriler ile birlikte ve hızlı iş artışlarının ardından binlerce çalışanı desteklemeniz gerekebilir. Ölçeklenebilir bir VoIP telefon sistemi ile büyük müşterilerin ihtiyaç duydukları şeyleri sunup sunamayacağınızı sorduklarında kolaylıkla âevetâ diyebilirsiniz.

2) Esneklik, pazar genişletme planlarını daha basit kılar. Bugünün işletmeleri, ulusal ve hatta küresel alanda faaliyet göstermeye her zaman hazır olmalıdır. Bu da seçtiğiniz telefon sisteminin, mobil çalışanlarınız ile birlikte genel merkezde çalışanların da sorunsuz bir şekilde desteklenmesi gerektiği anlamına gelir. ?irketin her bir lokasyonuna yerleştirilecek küçük birer sistem veya merkeze konumlandırılmış daha büyük bir sistemden diğer bölgelere dağıtılacak iletişim ağı tüm çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde olmalıdır. Sizin için en iyi VoIP sistemini seçerken bu konuya dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

3) Esneklik, kendi hızınızda yeniliğe ayak uydurmanız anlamına gelir. Bulut sistemler çok önemli avantajlar sunuyor, fakat bazı işletmeler, bulut sistemleri tam olarak benimsemeye hazır değil. IP telefon sistemleri, uygun zamanda geçiş yapmanıza, tüm birimleri ve ekipleri kendi hızınıza göre yavaşça eklemenize olanak sağlar.

4) Esneklik, bütçeleri yönetmenize yardımcı olur. İşletmeniz yeni kurulmuşsa ve yeni ürün geliştirme çalışmalarınız bütçenizdeki en önemli kalemler ise, teknolojik altyapılara çok fazla harcama yapmak istemeyebilirsiniz. Böyle durumlarda kiralama tabanlı bir VoIP telefon hizmeti karel santral servisi gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Gelecekte, işleriniz yoluna girdiğinde veya teknolojik yatırımlar yapmak istediğinizde kendi altyapınızı yönetmek isteyebilirsiniz.

5) Esneklik, BT kaynaklarının daha akıllı kullanımını sağlar. Eski sistemleri kullanmaya devam etmek ve bakım yapmak için yoğun emek gerekebilir. Örneğin, basit bir sürüm yükseltme işlemi, tüm BT personelinizi günlerce alıkoyabilir. Ancak VoIP telefon sistemleri uygulama sürecini basitleştirir ve dağıtım sürelerini hızlandırdığı gibi daha yüksek öneme sahip projelerde çalışabilmeleri için BT kaynaklarını daha az kullanır.

6) Esneklik, çalışan verimliliğini artırır. VoIP'in en önemli avantajlarından biri de diğer uygulamalarla entegrasyon potansiyelidir. Outlook'tan CRM'ye varan çeşitli uygulamalar ile iş süreciniz daha verimli hale gelir. 7) VoIP mobil işgücünü desteklemektedir. Araştırma firması olan IDC'ye göre 2020 yılına kadar, ABD'de 105 milyondan fazla mobil çalışan bulunacak. Bu oran işgücünün %75'inden fazlasını oluşturuyor. VoIP telefon sistemi, mobil çalışanlar için muazzam bir esneklik sunuyor. Çalışanlar diledikleri zaman ve diledikleri yerden şirket içindeymiş gibi telefon görüşmeleri yapabilir, dahili numarası üzerinden çağrıları karşılayabilir. Ayrıca Karel Bulutta Konferans gibi tüm cihazları destekleyen konferans sistemleri üzerinden sesli ve görüntülü toplantılar gerçekleştirebilir.


Bu cevabı 04.11.2018 18:04:42 tarihinde karelservis düzenledi.


 
ozcanhaydaroglu
TEKNİK
       
 0  
 2

Bakırköyde karel santral yetkili servisi bayiÎÖzellikleÎbakırköyÎilçesinde karel santral yetkili teknik servisi olarak hızlı, kaliteli, ekonomik fiyatlı servis hizmeti vermeyi kendine görev edinen şirket karel santral arızalarını tecrübeli teknik personeli ile acil olarak kısa zamanda çözmektedir
Î


Bu cevabı 19.10.2020 12:12:16 tarihinde ozcanhaydaroglu düzenledi.

?mza Yok!

 
ozcanhaydaroglu
TEKNİK
       
 0  
 2

Istanbul en önemli iş bölgelerinden ve ağır sanayinin bel kemiği olarak anılan Ikitelli bölgesinde faaliyet yürüten işletmelere hizmet vermekte olan Ikitelli Karel santral servisi başarılı bir teknik ekibe sahiptir. ikitelli Karel santral teknik servis ekibi, alanında uzman, başarılı ve eğitimli bir kadrodan oluşmaktadır. Karel santral firması tarafından verilen eğitimleri %100 başarı ile tamamlamış olan ikitelli Karel santral servisi Gelen arıza taleplerine ve acil çözüm çağrılarına minimum 1 saat maksimum 5 saat içerisinde yerinde müdahale eden Ikitelli Karel santral servisi, hızı ve çözümleri ile her zaman takdir almaktadır.

?mza Yok!